AUDYT

Audyty bezpieczeństwa żywności w zakładach spożywczych od A do Z

Przez zakłady spożywcze we wszystkich krajach codziennie przetaczają się tony przetworzonej lub nieprzetworzonej żywności. Każda z nich w nieodpowiednich warunkach może się jednak zamienić w zagrożenie dla zdrowia i życia klientów, którzy później się z nią zetkną. Takim sytuacjom mogą jednak zapobiegać audyty bezpieczeństwa żywności oraz kontrole sanitarne, które możemy dla Państwa wykonać w Państwa zakładzie spożywczym, niezależnie od jego specjalizacji.

Food Safety jest firma powstałą w wyniku wielu lat doświadczeń w przeprowadzaniu inspekcji, kontroli oraz audytów w zakładach spożywczych w Polsce jak również w całej Europie. Swoją wiedzę wynieśliśmy z wieloletniej praktyki, w czasie której odwiedziliśmy dziesiątki zakładów o różnej specyfice i specjalizacjach. Dzięki temu wiemy dokładnie, co obejmie audyt bezpieczeństwa żywności działający na dowolnym danym polu.

Businessman using tablet analyzing sales data and economic growth graph chart.  Business strategy. Abstract icon. Digital marketing.

Jeden audyt sanitarny, wiele korzyści

Nasz audyt sanitarny to jeden z najskuteczniejszych sposobów na potwierdzenie jakości wdrożonych standardów i wskazanie miejsc, w których powinien się on znaleźć. Z naszą pomocą mogą Państwo wdrożyć regulacje uznawane przez największe sieci handlowe, dzięki czemu zwiększą się Państwa możliwości dystrybucyjne. Co więcej, raport z naszej kontroli bezpieczeństwa żywności pomoże także w określeniu słabych stron danej linii produkcyjnej i wskaże kwestie, które należy poprawić, by osiągnąć najlepsze możliwe standardy produkcji.

 

Po zakończeniu naszego audytu sanitarnego w zakładzie spożywczym otrzymają Państwo od nas szczegółowy raport. Będzie on zawierał dokładne informacje o naszych działaniach oraz ich wynikach. Tak sporządzony dokument może stać się podstawą do wprowadzania dalszych usprawnień lub – w przypadku dobrych wyników – będzie on stanowił dodatkowy atut dla Państwa produktów.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz wsparcia?

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z przeprowadzeniem inspekcji, kontroli oraz audytów w zakładach spożywczych. Jeśli chcesz poznać szczegóły naszej oferty, chciałbyś poznać zakres wykonywanych przez nas usług?

Czym wyróżniają się nasze audyty bezpieczeństwa żywności?

Nasz audyt bezpieczeństwa żywności to kompleksowa usługa, która pomoże Państwu zbadać każdy aspekt Państwa zakładu związany z utrzymaniem odpowiednich standardów. Do każdego zlecenia podchodzimy z dużą dozą dokładności, która pozwala nam wykryć nawet najmniejsze bezpieczeństwa w ramach kontroli sanitarnej w danym zakładzie spożywczym. W związku z kierunkowym wykształceniem dotyczącym technologii produkcji żywności, jak również zarządzania ryzykiem pod kątem zagrożeń mikrobiologicznych, fizycznych czy chemicznych posiadamy wszystkie niezbędne kwalifikacje do prowadzenia szczegółowych, a przede wszystkim miarodajnych badań, które stanowią jasną informację dla każdego współpracującego z nami zakładu. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie wykrywanie niepożądanych czynników prowadzących do kontaminacji żywności.

Skip to content