FOOD SAFETY

Specjaliści Twojego zakładu

Food Safety jest firmą powstałą w wyniku wielu lat doświadczeń w przeprowadzaniu inspekcji, kontroli oraz audytów w zakładach spożywczych w Polsce jak również w całej Europie

Food processing plant interior with positive smiling technologist holding checklist.

Food Safety!

Najwyższe standardy i bezpieczeństwa żywności w branży

W związku z kierunkowym wykształceniem dotyczącym technologii produkcji żywności jak również zarządzania ryzykiem pod kątem zagrożeń mikrobiologicznych, fizycznych czy chemicznych jesteśmy ekspertem w dziedzinie wykrywanie niepożądanych czynników prowadzących do kontaminacji żywności.

0

Wykonanych inspekcji

0 %

Zadowolonych klientów

0

Zagrożeń dla człowieka

ADRES

Rączna 577
32-060 Liszki

KONTAKT

tel: 606 133 041
e-mail: foodsafety@foodsafety.com.pl

Badania antybiotyków w żywności

W Polsce sprzedaż antybiotyków dla zwierząt hodowlanych nieustannie rośnie. Pozostałości leków dla drobiu, bydła i trzody chlewnej mogą jednak niekorzystnie oddziaływać na zdrowie konsumentów żywności w przypadku, gdy utrzymają się one w produktach przeznaczonych do spożycia przez ludzi. Nasze badania antybiotyków w żywności polegające na wykrywaniu tego rodzaju zagrożeń pozwalają jednak zapobiegać takim sytuacjom.

Wykrywanie antybiotyków w żywności jest możliwe dzięki oferowanym przez nas testów i urządzeń. Posiadamy szeroką gamę narzędzi do weryfikowania zawartości pozostałości lekowych w produkowanych dobrach, jak również pomagamy w ich doborze. Rodzaj antybiotyku nie ma tu znaczenia – z pewnością będziemy w stanie zaoferować produkty odpowiadające specyfice danego zakładu.

Skip to content