Badanie mikrobiologiczne powietrza

Specjaliści Food Safety oferują profesjonalne badanie mikrobiologiczne powietrza pod kątem znajdujących się w nich zanieczyszczeń i szkodliwych drobnoustrojów. To niezwykle istotne badanie z punktu widzenia każdego producenta żywności. Zanieczyszczone powietrze może być źródłem zakażeń produktu, a także prowadzić do obniżenia jego jakości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Food Safety w zakresie badań mikrobiologicznych powietrza.

Obowiązek każdego producenta żywności 

Regularna kontrola czystości wentylacji i badania pod kątem jej zanieczyszczeń to obowiązek każdego producenta żywności, a także właściciela przestrzeni biurowych. Jakość powietrza przekłada się bezpośrednio na zdrowie i efektywność pracowników oraz na jakość prowadzonej produkcji. Zależy od tego zdrowie setek, a nawet tysięcy konsumentów produktów wychodzących z wytwórni. Właśnie dlatego nie można bagatelizować tych badań, ani wykonywać ich po macoszemu. Jako Food Safety gwarantujemy profesjonalne badanie mikrobiologiczne powietrza i wentylacji, a także rekomendujemy określone działania w zakresie przywrócenia równowagi w procesie. Dzięki temu zadbasz o najwyższą jakość produkowanej żywności, a także bezpieczeństwo pracowników i konsumentów. 

Specjalistyczna wiedza i nowoczesny sprzęt

Tego typu badania wykonujemy w oparciu o specjalistyczną wiedzę naszych ekspertów, a także nowoczesny sprzęt. Dzięki temu wyniki są bardzo dokładne, a zakres prowadzonych prac spełnia wymogi prawne i normy dotyczące bezpieczeństwa żywności i jej produkcji. To niezwykle istotny aspekt prowadzenia biznesu w tym sektorze. Zanieczyszczona wentylacja może być źródłem szkodliwych drobnoustrojów oraz zakażeń produktu spożywczego. Prowadzi to do obniżenia jego wartości, a w skrajnych przypadkach również do wycofania partii z rynku ze względu na zagrożenie chorobowe. Takie sytuacje mogą przerodzić się w ogólnopolski skandal i sprawią, że dana marka mocno na tym ucierpi. Postaw na Food Safety i zwiększ bezpieczeństwo produkcji żywności. Razem z nami w porę rozpoznasz i zneutralizujesz zagrożenie. 

 

Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy oraz do skorzystania z naszych usług. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję współpracy. 

Skip to content