Kontrola czystości

Firma Food Safety świadczy usługi w zakresie kontroli czystości prowadzonej produkcji spożywczej. Nasi specjaliści sprawdzają nie tylko instalacje wykorzystywane w procesie produkcji i obróbki żywności, ale także sterylność hal i linii produkcyjnych. To wszystko w oparciu o nowoczesny sprzęt i w zgodzie z normami prawa w tym zakresie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Zapobiegaj zakażeniom żywności 

Zadaniem każdego producenta jest dołożenie wszelkich starań do tego, aby jego żywność była wolno od ewentualnych bakterii i innych zakażeń. Wpływa to nie tylko na jej jakość, ale również na neutralizację zagrożeń w postaci ewentualnych chorób konsumentów. Odpowiedzią na to wyzwanie jest usługa kontroli czystości produkcji, którą świadczymy w Food Safety. Dokładnie zbadamy instalację i cały proces technologiczny pod kątem obecności z nim szkodliwych drobnoustrojów, biofilmu i ciał obcych. Dzięki temu finalny produkt będzie wolny od tych zanieczyszczeń i zachowa pożądaną jakość oraz najwyższy rynkowy standard. Szybkie wykrycie źródła zakażeń w zakładach spożywczych pozwala na ograniczenie strat i zapewnienie klientom maksymalnego bezpieczeństwa. 

Profesjonalna usługa od Food Safety

Jako Food Safety wykonamy profesjonalne i kompleksowe badania źródeł zakażeń w zakładach spożywczych. Znajdziemy zagrożenie, a także wyeliminujemy źródło problemu. Wpłynie to na wydajność Twojej produkcji oraz jakość żywności. W pracy wykorzystujemy tylko nowoczesny sprzęt. To w połączeniu z naszym bogatym doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą sprawia, że z powodzeniem zrealizujemy zadania również dla najbardziej wymagających klientów i dużych zakładów produkcyjnych. Wszystko w trosce o zdrowie konsumentów i renomę wytwórni. 


Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Specjaliści dokładnie przeanalizują Twój przypadek oraz zaproponują zakres usług. Każda oferta ma indywidualny charakter i dostosowywana jest do potrzeb klientów. 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą współpracy. Wspólnie zadbamy o bezpieczeństwo i jakość prowadzonej przez Ciebie produkcji spożywczej.

Food Safety

+48 606 133 041
foodsafety@foodsafety.com.pl
Skip to content