Kontrola higieny

Specjaliści Food Safety oferują profesjonalną kontrolę higieny w zakładach spożywczych i produkcyjnych. To czasochłonne i dokładne badanie, które wymagane jest przez przepisy. Cykliczne jego przeprowadzenia jest obowiązkiem każdego producenta i pozwala na zadbanie o wysoką jakość produkcji, neutralizowanie zagrożeń skażenia produktu oraz zapewniania najwyższych standardów rynkowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Food Safety w tym zakresie.

Co wchodzi w zakres oferty?

W ramach kontroli higieny w zakładach spożywczych przeprowadzamy kompleksowe prace. 

W ich skład wchodzą m.in.:

Możemy przeprowadzić kompleksową usługę lub dostosować jej zakres do Twojej bieżącej sytuacji i potrzeb. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie dostarczyć usługi szyte na miarę. 

Wysoki standard świadczonych usług

Zespół Food Safety tworzą prawdziwi specjaliści w zakresie prowadzenia inspekcji i kontroli w zakładach produkcji spożywczej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy standard świadczonych usług. Nasze kontrole higieny przekładają się na wzrost jakości produkcji, a także zwiększoną wydajność całego procesu. Dzięki nam unikniesz strat finansowych, a także sytuacji, w której Twój produkt ulegnie skażeniu i obniżeniu jakości. To niezwykle istotny element prowadzenia działalności w branży spożywczej. Ponadto wykonywanie tych usług wymagane jest przez przepisy. W imieniu Food Safety usługi przeprowadzają osoby, które doskonale znają przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności oraz specyfikę działania instalacji produkcyjnych. Dzięki temu są w stanie zadbać o każdy detal i najwyższe rynkowe standardy. 


Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, w celu poznania szczegółów oferty. Jej zakres będzie dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i specyfiki prowadzonego biznesu. Do usłyszenia. 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz wsparcia?

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z przeprowadzeniem inspekcji, kontroli oraz audytów w zakładach spożywczych. Jeśli chcesz poznać szczegóły naszej oferty, chciałbyś poznać zakres wykonywanych przez nas usług?

Skip to content