FOOD SAFETY

Specjaliści Twojego zakładu

Food Safety jest firmą powstałą w wyniku wielu lat doświadczeń w przeprowadzaniu inspekcji, kontroli oraz audytów w zakładach spożywczych w Polsce jak również w całej Europie

Food processing plant interior with positive smiling technologist holding checklist.

Food Safety!

Najwyższe standardy i bezpieczeństwa żywności w branży

W związku z kierunkowym wykształceniem dotyczącym technologii produkcji żywności jak również zarządzania ryzykiem pod kątem zagrożeń mikrobiologicznych, fizycznych czy chemicznych jesteśmy ekspertem w dziedzinie wykrywanie niepożądanych czynników prowadzących do kontaminacji żywności.

0

Wykonanych inspekcji

0 %

Zadowolonych klientów

0

Zagrożeń dla człowieka

ADRES

Rączna 577
32-060 Liszki

KONTAKT

tel: 606 133 041
e-mail: foodsafety@foodsafety.com.pl

Kontrola pomieszczeń pracy i linii produkcyjnych

Warunki, jakie panują w poszczególnych częściach zakładu, mają istotny wpływ na produkowane w nich dobra. Problemy z utrzymaniem wymaganych przez prawo oraz specyficznych dla danej wytwórni standardów mogą sprawić, że pozornie drobne przeoczenia zmienią się w realne skażenia i marketingowe skandale. Kontrola pomieszczeń pracy oraz kontrola linii produkcyjnych oferowana przez Food Safety jest prostym sposobem, by zapobiegać tego rodzaju scenariuszom.

Food Safety może wykonać szczegółowe i kompleksowe kontrole pomieszczeń pracy oraz linii produkcyjnych zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w danym zakładzie. Posiadamy wysokie kwalifikacje, które uprawniają nas zarówno do wykonywania badań mikrobiologicznych, jak i wykonywania analizy stanu poszczególnych urządzeń. Wykazujemy się również doskonałą znajomością obecnie obowiązujących przepisów dla bezpieczeństwa żywności. Dzięki temu nasza kontrola linii produkcyjnych zaspokaja wymagania nawet najbardziej zaawansowanych zakładów.

Skip to content