FOOD SAFETY

Specjaliści Twojego zakładu

Food Safety jest firmą powstałą w wyniku wielu lat doświadczeń w przeprowadzaniu inspekcji, kontroli oraz audytów w zakładach spożywczych w Polsce jak również w całej Europie

Food processing plant interior with positive smiling technologist holding checklist.

Food Safety!

Najwyższe standardy i bezpieczeństwa żywności w branży

W związku z kierunkowym wykształceniem dotyczącym technologii produkcji żywności jak również zarządzania ryzykiem pod kątem zagrożeń mikrobiologicznych, fizycznych czy chemicznych jesteśmy ekspertem w dziedzinie wykrywanie niepożądanych czynników prowadzących do kontaminacji żywności.

0

Wykonanych inspekcji

0 %

Zadowolonych klientów

0

Zagrożeń dla człowieka

ADRES

Rączna 577
32-060 Liszki

KONTAKT

tel: 606 133 041
e-mail: foodsafety@foodsafety.com.pl

Ocena jakości spawów

W każdym zakładzie produkującym żywność znajdują się urządzenia, od których jakości wykonania zależy bezpieczeństwo każdego z przygotowywanych produktów. Ich szczelność i trwałość jest kluczowa dla bezpieczeństwa klientów, pracowników, towarów, a także innego sąsiadującego sprzętu. Właśnie dlatego ocena jakości spawów w zakładach spożywczych jest jedną z kluczowych usług oferowanych przez Food Safety.

Na życzenie zakładów spożywczych przeprowadzamy ocenę jakości spawów urządzeń, a przede wszystkim zbiorników. Nasza usługa pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa w zakładzie, jak również zachowanie najwyższych standardów przeciwdziałania zagrożeniom mikrobiologicznym – szczelne zbiorniki gwarantują bowiem, że nie przedostaną się do nich drobnoustroje. W czasie oceny jakości spawów wykorzystujemy nowoczesne techniki, w tym także mikroskopowe, dzięki którym masz pewność, że otrzymujesz najwyższej klasy analizę zapewniającą utrzymanie wszelkich standardów w Twoim zakładzie.

Skip to content