Ocena stanu instalacji

W ramach usług świadczonych przez Food Safety dokonujemy również oceny jakości spawów w zbiornikach i innych elementach instalacji linii produkcyjnych w przemyśle spożywczym. Badanie prowadzimy w oparciu o nowoczesną technologię i wideoendoskopię, dzięki czemu gwarantujemy wysoką precyzję. Podczas badania poddajemy weryfikacji jakość spawów oraz sprawdzamy, które z nich wymagają wykonania prac serwisowych. Dzięki temu zadbasz o dłuższą żywotność maszyn i instalacji, a także o większe bezpieczeństwo produkcji. 

 

 

Zadbaj o bezpieczeństwo produktu 

Specyfika produkcji spożywczej sprawia, że każdy detal ma w niej bardzo duże znaczenie. Od szczelności i trwałości poszczególnych elementów instalacji zależą nie tylko bezpieczeństwo samego produktu, ale również pracowników i całej instalacji. Właśnie dlatego należy regularnie dokonywać oceny spawów w posiadanych sprzętach i urządzeniach w zakładach spożywczych. Tym zajmą się specjaliści Food Safety, którzy wszelkie prace wykonują zgodnie z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa żywności oraz z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. 

 

Ocena jakości spawów w trudno dostępnych miejscach, dokonywana jest za pomocą kamery, którą umieszczamy na giętkim przewodzie. Urządzenie jest bardzo dokładne i czułe, dzięki czemu nie umknie nam żaden defekt spawu. Badanie to nazywa się wideoendoskopią. Od jakości spawów zależą bezpieczeństwo procesu produkcji, pracowników, towarów, jak i sąsiadujących sprzętów. 

Ocena jakości spawów urządzeń i zbiorników

Nasi eksperci są w stanie przeprowadzić profesjonalną ocenę jakości spawów urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcyjnym, w tym przede wszystkim zbiorników. Wpłynie to na wzrost bezpieczeństwa eksploatacji instalacji, a także pomoże w dbałości o zachowanie najwyższych standardów rynkowych i jakości produktu. Dzięki temu można uniknąć zagrożeń mikrobiologicznych oraz przedostawania się szkodliwych drobnoustrojów do produktu poprzez uszkodzone spawy.

 

W ramach badania poza wideoendoskopią wykorzystujemy również badanie mikroskopowe. Wspólnie zadbamy o jakość i bezpieczeństwo Twojego produktu. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą współpracy. Wspólnie zadbamy o bezpieczeństwo i jakość prowadzonej przez Ciebie produkcji spożywczej.

+48 606 133 041
foodsafety@foodsafety.com.pl
Skip to content