Ocena stanu wnętrza zbiornika

Nasza firma specjalizuje się w dokonywaniu profesjonalnej oceny stanu wnętrz zbiorników wykorzystywanych w przemyśle spożywczym i przetwórstwie żywności. Współpracujemy również z innymi branżami. Wszystkie wykonywane przez nas prace są zgodne z wymogami prawa żywnościowego i spełniają najwyższe rynkowe standardy w tym zakresie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem.

Nowoczesna technologia

Podczas wykonywania prac związanych z oceną wnętrz zbiorników wykorzystujemy nowoczesną technologię. Dzięki temu możliwa jest zdalna rewizja wewnętrzna danego obiektu, która daje bardzo dobre wyniki. Dzięki niej z dużą skutecznością można ocenić stan wnętrz zbiornika, obecność ciał stałych i pozostałości po wcześniejszym produkcie, a także uszkodzeń mechanicznych i innych defektów. To niezwykle istotne w sytuacji, gdy dany zbiornik przeznaczony jest do dalszej eksploatacji z żywnością. Występowanie ciał obcych, zanieczyszczeń, czy też uszkodzeń może wpływać negatywnie na jakość składowanego produktu, a także jego przydatność do spożycia. Jeżeli nie zadbasz o wysoką czystość i dobry stan zbiorników, to możesz liczyć się ze sporymi stratami. 

Dbałość o każdy detal

Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z obowiązującym prawem. Jeżeli poszczególne z nich podlegają pod Urząd Dozoru Technicznego, to rewizja i inspekcja wykonywane są pod okiem specjalistów posiadających odpowiednie uprawnienia. To gwarancja zachowania najwyższych standardów rynkowych oraz dbałości o każdy detal w procesie oceny stanu wewnętrznego zbiorników pod kątem czystości, oraz stanu technicznego. Badamy nie tylko komorę zbiornika, ale także pozostałe elementy konstrukcji. Po skończonej pracy przygotowujemy dla klienta dedykowany raport, w którym wymieniamy wykryte ewentualnie usterki, które wymagają natychmiastowej reakcji. Dzięki nam zaoszczędzisz: czas, nerwy i pieniądze, a także zadbasz o wysoką jakość produkcji żywności. 

 

 

 

 

+48 606 133 041
foodsafety@foodsafety.com.pl
Skip to content