Prawo żywnościowe

Food Safety to zespół profesjonalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu usług z zakresu kontroli bezpieczeństwa procesów produkcyjnych w firmach spożywczych. Od lat współpracujemy z klientami w całej Europie, a każde z działań jest zgodne z międzynarodowymi oraz wewnątrz krajowymi przepisami. Posiadamy uprawnienia do wykonywania prac zgodnie z regulacjami Prawa żywnościowego.

 

 

 

 

 

 

Klienci w całej Europie

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, na czym polega proces produkcji żywności. Od lat zdobywamy doświadczenie w realizacji standardowych i niestandardowych zleceń na terenie całej Europy. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno małe, rodzinne wytwórnie, jak i ogromne zakłady produkcyjne. Każdorazowo zakres współpracy dostosowywany jest do realnych potrzeb klienta, jego sytuacji w parku maszyn, a także określonych wymogów Prawa żywnościowego. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie dostarczyć Wam profesjonalne usługi na wysokim poziomie, które są zgodne z krajowymi i europejskimi wytycznymi. 

Najwyższy rynkowy standard

Dbamy o to, aby każda z naszych usług wykonywana była zgodnie z najwyższymi standardami rynkowymi. Staliśmy się zaufanym partnerem dla wymagających klientów, których portfolio stale rośnie. Nie tylko badamy, ale również doradzamy w zakresie prowadzonej produkcji żywności na małą lub dużą skalę. Specjalizujemy się w wykonywaniu audytów, kontroli zbiorników, kontroli higieny i czystości produkcji, a także wideoendoskopii. Każda usługa wykonywana jest przy użyciu nowoczesnego i wydajnego sprzętu, który gwarantuje wysoką precyzję działania. Dzięki temu nie umkną nam żadne zanieczyszczenia instalacji produkcyjnej, czy też uszkodzenia zbiorników. Z nami zadbasz o zachowanie najwyższej jakości produkcji i wydłużenie żywotności sprzętu, którym dysponujesz.


Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z zespołem Food Safety w celu sprawdzenia oferty oraz dostosowania jej do swoich potrzeb. Stawiamy na indywidualną współpracę i najwyższą jakość. Do usłyszenia.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą współpracy. Wspólnie zadbamy o bezpieczeństwo i jakość prowadzonej przez Ciebie produkcji spożywczej.

+48 606 133 041
foodsafety@foodsafety.com.pl
Skip to content