Przegląd hal i linii technologicznych

Food Safety to zespół specjalistów o bogatym doświadczeniu w zakresie przeprowadzania inspekcji instalacji, zbiorników, hal i linii technologicznych w zakładach spożywczych. Posiadamy niezbędne uprawnienia do tego, aby kontrolować higienę w tego typu miejscach. Razem z nami zadbasz o wysoką jakość i wydajność prowadzonej produkcji, niezawodność sprzętu, a także neutralizację zagrożenia w postaci skażenia produktu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Food Safety w tym zakresie.

Food Safety

Dbamy o każdy detal

W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesną technologię. Dzięki niej jesteśmy w stanie dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych miejsc w instalacji i sprawdzić jej stan techniczny i higieniczny.

Zadbajmy o każdy detal

 Prowadzimy inspekcję powłoki zewnętrznej urządzeń oraz ich wnętrz, ze szczególnym uwzględnieniem zbiorników i instalacji rurowych. To w tych miejscach często gromadzą się zabrudzenia w postaci ciał obcych lub pozostałości wcześniejszej produkcji. Efektem tego może być skażenie produktu oraz skrócenie jego przydatności do spożycia. Ponadto podczas kontroli higieny można wyłapać uszkodzenia mechaniczne, które mogą wpływać na dostęp drobnoustrojów do produktu, a także na ograniczoną możliwość eksploatacji systemu. Razem z nami zadbasz o jego zwiększoną żywotność i oszczędności. 

Dbałość o zgodność z przepisami

Przeprowadzając profesjonalną kontrolę higieny hal i linii produkcyjnych sprawdzimy każde miejsce. Dzięki temu producent zyska pewność, że proces w jego wytwórni przebiega z zachowaniem najwyższych standardów rynkowych i norm. Prace wykonywane przez Food Safety prowadzone są w zgodzie z przepisami Prawa żywności, a także normami dotyczącymi bezpieczeństwa żywności i jej produkcji. Nad wszystkim czuwa zespół doświadczonych i renomowanych specjalistów. 

Indywidualne podejście do klienta

Stawiamy na indywidualne podejście do klienta i dokładne zrozumienie Twoich potrzeb. Dopiero kolejnym krokiem jest przygotowanie dedykowanej oferty i wspólne ustalenie zakresu. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem i wybrania Food Safety, jako zaufanego partnera dla sektora produkcji i przetwórstwa żywności.

Skip to content