Przegląd linii produktowych oraz technicznych

Food Safety to zespół specjalistów, którzy prowadzą profesjonalne badania i inspekcje w zakresie bezpieczeństwa produkcji i składowania żywności. W ofercie posiadamy również przegląd linii produktowych i technicznych. W tym celu wykorzystywana jest wideoendoskopia, czyli badanie z wykorzystaniem czułem i dokładnej kamerki, która umieszczona jest na giętkim przewodzie. Dzięki temu dotrzemy nawet do najtrudniej dostępnych miejsc w liniach produktowych i technicznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Zadbaj o bezpieczeństwo produkcji

Przegląd linii produktowych i technicznych to niezwykle ważny element całego procesu produkcyjnego w branży spożywczej. Dokładnie przeprowadzone badanie pozwala na wykrycie ewentualnych uszkodzeń instalacji, a także zalegających w niej zanieczyszczeń.

Wymogi prawne

Wymóg prowadzenia cyklicznych przeglądów linii produkcyjnych i technicznych warunkowany jest przepisami prawa.

Dbałość o każdy detal

Wszystkie prace prowadzone są w oparciu o obecnie obowiązujące przepisy w zakresie bezpieczeństwa żywności i jej produkcji. 

Zadbaj o bezpieczeństwo produkcji

Dokładnie przeprowadzone badanie pozwala na wykrycie ewentualnych uszkodzeń instalacji, a także zalegających w niej zanieczyszczeń. Dzięki temu producent może wdrożyć niezbędne prace naprawcze i czyszczące i zachować wysoki standard prowadzonej działalności. Skuteczne działanie przełoży się na realne oszczędności i utrzymanie pozycji na rynku. Razem ze specjalistami Food Safety zadbasz o bezpieczeństwo i efektywność finansową produkcji w sektorze spożywczym. 

Wymogi prawne

Utrzymanie wysokiej sterylności w instalacjach produkcyjnych w wytwórni spożywczej jest niezwykle trudne. Nawet małe przeoczenia mogą prowadzić do zakażenia produktu, utraty przez niego jakości. W skrajnych przypadkach będzie on niezdatny do spożycia. 

Dbałość o każdy detal

Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla klientów kontrolę pomieszczeń pracy oraz linii produkcyjnych z wykorzystaniem wideoendoskopii. Dzięki temu dotrzemy nawet w najtrudniej dostępne miejsca w całej instalacji i zadbamy o jej idealny stan. Badanie pozwala wychwycić ewentualne usterki wnętrz linii produkcyjnych, a także pozostałości poprodukcyjne i obecność ciał obcych. Kontrola linii produkcyjnych prowadzona jest przez doświadczonych ekspertów, dzięki czemu spełnimy wymagania nawet najbardziej zaawansowanych zakładów produkcyjnych w Polsce. 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą współpracy. Wspólnie zadbamy o bezpieczeństwo i jakość prowadzonej przez Ciebie produkcji spożywczej.

+48 606 133 041
foodsafety@foodsafety.com.pl
Skip to content