FOOD SAFETY

Specjaliści Twojego zakładu

Food Safety jest firmą powstałą w wyniku wielu lat doświadczeń w przeprowadzaniu inspekcji, kontroli oraz audytów w zakładach spożywczych w Polsce jak również w całej Europie

Food processing plant interior with positive smiling technologist holding checklist.

Food Safety!

Najwyższe standardy i bezpieczeństwa żywności w branży

W związku z kierunkowym wykształceniem dotyczącym technologii produkcji żywności jak również zarządzania ryzykiem pod kątem zagrożeń mikrobiologicznych, fizycznych czy chemicznych jesteśmy ekspertem w dziedzinie wykrywanie niepożądanych czynników prowadzących do kontaminacji żywności.

0

Wykonanych inspekcji

0 %

Zadowolonych klientów

0

Zagrożeń dla człowieka

ADRES

Rączna 577
32-060 Liszki

KONTAKT

tel: 606 133 041
e-mail: foodsafety@foodsafety.com.pl

Walidacja mycia

Utrzymywanie czystości w zakładach spożywczych jest absolutnym priorytetem. Wbrew pozorom nie jest to jednak łatwe zadanie, gdyż wymaga ono jasno określonych procesów, czasu czy specjalistycznego sprzętu. Wszystkie te aspekty możemy przeanalizować dla Twojej firmy w ramach walidacji mycia.

Nasza walidacja mycia to proces, dzięki któremu każdy zakład może zweryfikować, czy z poszczególnych elementów linii produkcyjnej zostały usunięte pozostałości środków farmakologicznych, czyszczących czy drobnoustrojów potencjalnie zagrażających bezpieczeństwu produktów. Realizujemy szeroko zakrojone prace z zakresu walidacji mycia, w tym także:

  • Walidację mycia CIP
  • Czyszczenia pomieszczeń
  • Mycia urządzeń produkcyjnych
  • Ręcznego czyszczenia i jego procedur
  • Strategie mycia.

Posiadamy szerokie doświadczenie i niezbędne kwalifikacje do weryfikacji standardów oraz wprowadzania ulepszeń w tego rodzaju procesach, niezależnie od rodzaju zakładu, w którym wykonujemy zlecenie. Skontaktuj się z nami, by poznać pełen zakres usług.

Skip to content