FOOD SAFETY

Specjaliści Twojego zakładu

Food Safety jest firmą powstałą w wyniku wielu lat doświadczeń w przeprowadzaniu inspekcji, kontroli oraz audytów w zakładach spożywczych w Polsce jak również w całej Europie

Food processing plant interior with positive smiling technologist holding checklist.

Food Safety!

Najwyższe standardy i bezpieczeństwa żywności w branży

W związku z kierunkowym wykształceniem dotyczącym technologii produkcji żywności jak również zarządzania ryzykiem pod kątem zagrożeń mikrobiologicznych, fizycznych czy chemicznych jesteśmy ekspertem w dziedzinie wykrywanie niepożądanych czynników prowadzących do kontaminacji żywności.

0

Wykonanych inspekcji

0 %

Zadowolonych klientów

0

Zagrożeń dla człowieka

ADRES

Rączna 577
32-060 Liszki

KONTAKT

tel: 606 133 041
e-mail: foodsafety@foodsafety.com.pl

Wideoendoskopia w zakładach spożywczych

W zakładach spożywczych znajdują się dziesiątki zakamarków, w które trudno zajrzeć gołym okiem. Nie oznacza to jednak, że w ogóle nie powinny być one kontrolowane – każde, nawet najmniejsze miejsce pozostawione bez kontroli może prowadzić do powstawania zakażeń. W tym celu jedną z najskuteczniejszych propozycji Food Safety służącą do zapewnienia bezpieczeństwa żywności jest wideoendoskopia dla zakładów spożywczych.

Wideoendoskopia dla zakładów spożywczych pozwala wykorzystać kamerę zamieszczoną na końcu giętkiego przewodu do zyskania wglądu w nawet najbardziej niedostępne elementy maszyn oraz linii produkcyjnym. Technologia ta świetnie sprawdza się przy weryfikacji stanu maszyn oraz zbiorników, jak i w czasie badań źródeł zakażeń. Możliwości wideoendoskopii dla zakładów spożywczych są jednak znacznie większe i mogą być dostosowane do specyfiki danej firmy – skontaktuj się z nami by sprawdzić, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Skip to content