FOOD SAFETY

Specjaliści Twojego zakładu

Food Safety jest firmą powstałą w wyniku wielu lat doświadczeń w przeprowadzaniu inspekcji, kontroli oraz audytów w zakładach spożywczych w Polsce jak również w całej Europie

Food processing plant interior with positive smiling technologist holding checklist.

Food Safety!

Najwyższe standardy i bezpieczeństwa żywności w branży

W związku z kierunkowym wykształceniem dotyczącym technologii produkcji żywności jak również zarządzania ryzykiem pod kątem zagrożeń mikrobiologicznych, fizycznych czy chemicznych jesteśmy ekspertem w dziedzinie wykrywanie niepożądanych czynników prowadzących do kontaminacji żywności.

0

Wykonanych inspekcji

0 %

Zadowolonych klientów

0

Zagrożeń dla człowieka

ADRES

Rączna 577
32-060 Liszki

KONTAKT

tel: 606 133 041
e-mail: foodsafety@foodsafety.com.pl

Badania wentylacji

Badania wentylacji to obowiązek zarówno dla obiektów biurowych, jak i zakładów produkujących żywność. Dla tych drugich jest to jednak szczególnie istotna kwestia, od której może zależeć zdrowie setek, jeśli nie tysięcy konsumentów. Właśnie z tego powodu badania wentylacji i jej skuteczności jest jednym z najistotniejszych elementów naszej oferty.

Nasze badania wentylacji to kompleksowa obsługa, w czasie której sprawdzamy, czy wydajność systemu wentylacyjnego zgadza się z wartościami, które zostały zadeklarowane w jego projekcie. Na tym nasze usługi jednak się nie kończą. Aby zapewnić stuprocentowe bezpieczeństwo żywności produkowanej w danym zakładzie weryfikujemy również, czy wentylacja nie przenosi zanieczyszczeń czy drobnoustrojów między kolejnymi strefami lub czy sama nie jest źródłem skażenia. Wszystkie badania wentylacji opieramy na specjalistycznej, kierunkowej wiedzy, dzięki której możemy zagwarantować zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Skip to content