FOOD SAFETY

Specjaliści Twojego zakładu

Food Safety jest firmą powstałą w wyniku wielu lat doświadczeń w przeprowadzaniu inspekcji, kontroli oraz audytów w zakładach spożywczych w Polsce jak również w całej Europie

Food processing plant interior with positive smiling technologist holding checklist.

Food Safety!

Najwyższe standardy i bezpieczeństwa żywności w branży

W związku z kierunkowym wykształceniem dotyczącym technologii produkcji żywności jak również zarządzania ryzykiem pod kątem zagrożeń mikrobiologicznych, fizycznych czy chemicznych jesteśmy ekspertem w dziedzinie wykrywanie niepożądanych czynników prowadzących do kontaminacji żywności.

0

Wykonanych inspekcji

0 %

Zadowolonych klientów

0

Zagrożeń dla człowieka

ADRES

Rączna 577
32-060 Liszki

KONTAKT

tel: 606 133 041
e-mail: foodsafety@foodsafety.com.pl

Badania źródeł zakażeń w zakładach spożywczych

Zakażenia drobnoustrojami w zakładach spożywczych są jednym z najpoważniejszych zagrożeń. Mogą one mieć odbicie w nadszarpnięciu dobrej opinii firmy, jak i – w poważniejszych przypadkach – w uszczerbku na zdrowiu odniesionym przez konsumentów, którzy zetknęli się ze skażonymi produktami. Badania źródeł zakażeń w zakładach spożywczych muszą zatem zostać wykonane szybko, by ograniczyć skalę problemu, zmniejszyć straty i zapewnić bezpieczeństwo klientom – i to właśnie może Ci zaoferować Food Safety.

Przeprowadzamy szybkie i kompleksowe badania źródeł zakażeń w zakładach spożywczych zmierzające do błyskawicznej eliminacji źródła problemu. Aby zapewnić jak najlepsze tempo prac, wykorzystujemy nowoczesny sprzęt oraz specjalistyczną wiedzę, by jak najszybciej odszukać problem i pomóc w jego eliminacji. Dzięki szerokiemu doświadczeniu w badaniach źródeł zakażeń natychmiast wskażemy najbardziej prawdopodobne usterki prowadzące do przenoszenia się drobnoustrojów i zweryfikujemy wszystkie dostępne scenariusze – wszystko po to, by zapewnić zakładowi maksymalne bezpieczeństwo.

Skip to content