FOOD SAFETY

Specjaliści Twojego zakładu

Food Safety jest firmą powstałą w wyniku wielu lat doświadczeń w przeprowadzaniu inspekcji, kontroli oraz audytów w zakładach spożywczych w Polsce jak również w całej Europie

Food processing plant interior with positive smiling technologist holding checklist.

Food Safety!

Najwyższe standardy i bezpieczeństwa żywności w branży

W związku z kierunkowym wykształceniem dotyczącym technologii produkcji żywności jak również zarządzania ryzykiem pod kątem zagrożeń mikrobiologicznych, fizycznych czy chemicznych jesteśmy ekspertem w dziedzinie wykrywanie niepożądanych czynników prowadzących do kontaminacji żywności.

0

Wykonanych inspekcji

0 %

Zadowolonych klientów

0

Zagrożeń dla człowieka

ADRES

Rączna 577
32-060 Liszki

KONTAKT

tel: 606 133 041
e-mail: foodsafety@foodsafety.com.pl

Pomiary ciśnienia w pomieszczeniach

Zanieczyszczenie wyrobów może wynikać nie tylko z przenoszenia drobnoustrojów między poszczególnymi etapami produkcji, ale także z krzyżowego skażenia. Możemy mu zapobiegać nie tylko odpowiednimi procedurami i detergentami, ale także poprzez utrzymanie różnicy ciśnień w pomieszczeniach. Właśnie dlatego częścią naszej oferty są pomiary ciśnienia w zakładach oraz pomiary różnicy ciśnień między pomieszczeniami lub poszczególnymi strefami danego zakładu.

Nasze pomiary ciśnienia w zakładach to sposób na sprawdzenie działania instalacji utrzymującej różne ciśnienia statyczne w danych sekcjach. Pozwalają one zweryfikować zarówno stabilność utrzymywanych ciśnień, jak i wyraźny podział otrzymywanych wartości między pomieszczeniami. Aby zapewnić maksymalną precyzję, korzystamy z miernika różnicy ciśnień o wysokiej częstotliwości próbkowania, który pozwala na jasne określenie parametrów danej strefy. Wszystkie nasze pomiary różnicy ciśnień między pomieszczeniami są dzięki temu starannie udokumentowane i pozwalają na wprowadzenie niezbędnych zmian.

Skip to content